İptal & İade Şartları

Devrem Benim üzerinde yer alan paketlerle ilgili iade prosedürü aşağıda yer almıştır.

a) Online KPSS, TYT paketini satın alan tüketici, Devrem Benim'in o paketteki arz talebine göre iade talep edebilir. Devrem Benim operasyon merkezi içerisinde belli bir satış hedefi olduğundan dolayı harici bir durumda (operasyon merkezinin kotayı geçememe durumunda) 500 TL (çoğaltılabilecek içerikler, modüller, hizmetler) kesintisi Devrem Benim tarafından yapılır ve geriye kalan tutar iadesi gerçekleştirilir.

b) Otel Konaklamalı, Ön hazırlık mülakat paketini satın alan tüketici, Devrem Benim'in o paketteki arz talebine göre iade talep edebilir. Devrem Benim operasyon merkezi içerisinde belli bir satış hedefi olduğundan dolayı harici bir durumda (operasyon merkezinin kotayı geçememe durumunda) 500 TL (çoğaltılabilecek içerikler, modüller, hizmetler) kesintisi Devrem Benim tarafından yapılır ve geriye kalan tutar iadesi gerçekleştirilir.

c) b ve c maddeleri dışında ve paketler dışında olan tüm hizmetler çoğaltılabileceği, yeniden pazarlanabileceği, kopyalanabilecek bir içerik olduğu için herhangi bir şekilde iade talep edemez. Tüketici bunu kabul beyan ve taahhüt eder.

a-1) Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, TÜKETİCİ ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka TÜKETİCİ’ye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. SATICI bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların TÜKETİCİ’nin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. TÜKETİCİ’nin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve TÜKETİCİ iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda SATICI, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği TÜKETİCİ’ye nakit para ile ödeme yapamaz. SATICI, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, SATICI ilgili tutarı Banka’ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince TÜKETİCİ’ye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, SATICI’nın Banka’ya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

TÜKETİCİ, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt eder.